KULTURA / Přednášky

Popis: Jedna z fotografií Jiřího Jůzla, kterou pořídil v Kanadě.
Jedna z fotografií Jiřího Jůzla, kterou pořídil v Kanadě.
3.10.2018

Přednáška Jiřího Jůzla vás přenese do nádherné kanadské přírody

JESENÍK

Pokud se vydáte ve čtvrtek 11. října do knihovny Vincence Priessnitze v Jeseníku, octnete se v nádherné kanadské přírodě. A sice prostřednictvím přednášky trampa, cestovatele a dobrodruha Jiřího Jůzla. Přednáška začne v 17.30 hodin.

Tělem i duší tramp, vodák, sportovec, fotograf, muzikant, autor cestopisných publikací a samozřejmě cestovatel se srdcem dobrodruha. Takový je Jiří Jůzl, který všechny návštěvníky přednášky provede obávaným západním pobřežím z Port Renfrew do Bamfieldu na ostrově Vancouver (Národní park Pacific Rim) a kanadskými Skalnatými horami. Na místě si budete moct také koupit jeho knihy a nechat si je podepsat.

Na přednášku je nutná rezervace na telefonním čísle 584 413 598. Vstupné je 50 korun. Přednášku pořádají MKZ Jeseník. Uskuteční se ve čtvrtek 11. října od 17.30 hodin v knihovně Vincence Priessnitze v Jeseníku.

Plakát k akci.


Autor / zdroj: mkzjes.cz

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Olomoucký kraj připravuje třetí vlnu kotlíkových dotací

V pořadí už třetí vlnu výměny starých topidel na tuhá paliva za moderní zdroje vytápění chystá Olomoucký kraj. Z Ministerstva životního prostředí by s

Post

Horská služba Jeseníky má za sebou náročný víkend

Čtyřicet tři výjezdů ke zraněným osobám nejen na sjezdových tratích má přes uplynulý víkend za sebou Horská služba v Jeseníkách.

Post

Do Jeseníku se sjede špička českého lezeckého sportu

První březnový víkend se v jesenické sportovní hale bude rozhodovat o národní boulderingové reprezentaci. Jeseník totiž hostí Rock Point Český pohár v

PARTNEŘI

www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA