AKTUÁLNĚ / Aktuálně

Popis:
Autor / zdroj: Policie ČR
11.1.2021

Tragická dopravní nehoda u Zlatých Hor

Jesenicko

V neděli 10. listopadu 2021 po osmé hodině večer došlo v blízkosti hraničního přechodu u Zlatých Hor k vážné dopravní nehodě, která si vyžádala dva lidské životy.

Podle prvotních informací 19letý řidič osobního vozidla, jedoucí ve směru od Glucholaz, z prozatím přesně nezjištěných příčin nezvládl řízení a narazil do sloupu (podpěry) přístřešku bývalé celnice.

Nehoda si bohužel vyžádala dva lidské životy, třetího cestujícího přepravili polští záchranáři k ošetření do nemocnice. První na místě zasahovaly polské záchranné složky, kterým vzápětí asistovaly naše.

"Veškeré příčiny, okolnosti a souvislosti, za kterých k tragické  dopravní nehodě došlo, dokumentují jeseničtí kriminalisté. Z důvodu záchranných a likvidačních prací a také dokumentace této události byl hraniční přechod na nezbytně nutnou dobu uzavřen. K úplnému obnovení provozu došlo krátce po půlnoci. Při havárii vznikla škoda předběžně 70 tisíc korun," informovala por. Mgr. Jiřina Vybíhalová, tisková mluvčí Policie ČR Jeseník.

Autor / zdroj: -cra-

DALŠÍ ČLÁNKY

Tragická dopravní nehoda u Zlatých Hor

V neděli došlo v blízkosti hraničního přechodu u Zlatých Hor k vážné dopravní nehodě, která si vyžádala dva lidské životy.

V olomouckém kraji začalo očkování v domovech seniorů

Domov pro seniory Tovačov - právě toto zařízení bylo jedním z prvních svého druhu na území Olomouckého kraje, kde odstartovalo očkování proti Covid-19

Na konci měsíce se opět rozjedou všechny autobusy

Hejtmanství se připravuje na obnovení veřejné hromadné dopravy. Ta byla částečně omezena kvůli zavřeným školám. Do běžného režimu se mají spoje Integr

DNES SE STALO

HISTORIE

21. ledna 1438

bylo v Praze odhaleno a potlačeno chystané povstání proti Albrechtovi II. Habsburskému.

KULTURA

21. ledna 1904

měla v Brně premiéru opera Leoše Janáčka Její pastorkyňa.

DOPRAVA

21. ledna 1930

byl na křižovatce Václavského náměstí s Jindřišskou a Vodičkovou ulicí zprovozněn první světelný semafor v Praze.

POZVÁNKA OBRAZEM